Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně ♥

 

Vítejte na mých stránkách, které jsou určeny Všem, kteří hledáte sami sebe – aby Vám byly jakýmsi průvodcem a pomocí na Vaší cestě ke svému pravému Já, ke své podstatě.

Narodila jsem se ve znamení Berana, dostala jsem jméno Jiřina, se kterým jsem se ale nikdy necítila spokojena a vnitřně jsem cítila, že potřebuji změnu, která by více vystihovala moji podstatu. Proto jsem se rozhodla pro změnu jména a mé nové jméno je Leonel.

Od dětství jsem měla velmi bohatý vnitřní život, sny, vize a velice ráda jsem v myšlenkách utíkala do jiných světů,kde barvy byly mnohem jasnější, květiny mnohem krásnější a já tam cítila vůni skutečného domova.

Od malinka jsem věděla, že je něco mezi námi a nebem, ale ve svém okolí neměla nikoho, kdo mi tuto cestu ukázal.  První kniha, která byla jiná, než svět pohádek, jsem četla ve svých 12-ti letech – Život po životě od Moodyho. V té době jsem  začala stále více cítit, že je skutečně něco více, než jen pozemský svět, jak mě učili rodiče. A jak se píše v Bibli: ,,Proste a bude Vám dáno. Hledejte a naleznete. Tlučte a bude Vám otevřeno.´´  , začala jsem žádat a tiše prosit o vedení. Má prosba byla vyslyšena a dodnes za to děkuji.

Na začátku své duchovní cesty jsem přečetla jsem obrovské množství duchovní literatury a absolvovala řadu různých duchovních seminářů.

Na své cestě jsem potkala mnoho skvělých lidí, každý z nich mne něčím obohatil a posunul dál.

Zhruba v roce 2008 jsem se stáhla více do sebe, neboť jsem byla vedena k mnohem intenzivnější práci na sobě samé, k vnitřnímu opuštění starých vzorců a programů, bloků a všech negativních energií. Konečně jsem pochopila, že pokud se chci osvobodit, musím převzít stoprocentní odpovědnost za vše, co se děje v mém životě.

Také jsem si jednoho dne uvědomila, že nechci být hledačem, protože to, co hledám, mám v sobě. Musela jsem to sama objevit a prožít. Vlastní prožitek je přeci to nejdůležitější a nejosvícenější.

Každý"učitel" pokud si ho najdeme nám předává jen své prožitky,každá kniha, kterou přečteme je odrazem prožitku toho , kdo jí napsal, ale nejsme to my, není to nic , jen informační energie, která nás pouze nasměruje. Moji vnitřní touhou bylo se opět dotknout své Boží Přítomnosti a BÝT jí.

Od roku 2009 pracuji s energiemi, prošla jsem zasvěcením do Usui Reiki Systému, Shambally a Andělských energií.

A na závěr něco také něco více osobního….děkuji Bohu za život. Jsem jako dítě, které se raduje z malých, zdánlivě bezvýznamných zázraků v životě, z krásy květiny, zpěvu ptáka, slavnostního východu slunce, dešťových kapek stékajících po okenním skle. Jak prosté a přitom opravdu krásné jsou tyto zázraky, když se na ně dívám očima, které opravdu vidí a už se neženou životem v takovém spěchu.

Dotýkám se života v každém jeho okamžiku.

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 21252
Měsíc: 854
Den: 18